Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Hry

Akčné hry

Big Bubble

Akčné hry, 16.11.2012 12:00

Big Bubble

Popis: Dostaň všetky lopty

Keď budeš mať kurzor nad zelenou loptou tak sa bude rasť. Daj si pozor aby si na nej nemal kurzor keď sa zrazí s inou loptou. Čím väčší budeš, tým jednouchšie bude získať ďalšie lopty na tvoju stranu.

Ovládanie: Myš

hralo 2 637 ľudí, 2 komentáre

Pridať k obľúbeným

hraj

Komentáre (2)

kajuskha napísal 30.11.12 20:09

k&

tuki1555

tuki1555 napísal 17.11.12 8:37

Ročný horoskop Panna 2012

Panny, potrebujete odvážnejšie rozhodnutia, trúfalejšie sny, ale z gauča pred televíznou obrazovkou alebo notebookom ich nezrealizujete. Získajte nadhľad nad svojim lesom plánov do budúcnosti, aby ste nemuseli riešiť iba stromy. Nevzdávajte sa plánu skôr ako prinesie plody. Sebarealizácia vám prinesie úspech, bohatstvo, uznanie, slávu, proste to, po čom vaše ambície túžia. V dlhodobých vzťahoch sa vzdajte posledného slova v prospech toho, kto sa ho rád ujme. A vedzte, že niekto zvláštny a tajomný upúta vašu pozornosť. Po zdravotnej stránke vám prospeje séria cvičení na chrbát, masáž, či joga. K prehĺbeniu rozjímania si kúpte udicu na chytanie rýb a knihy na čítanie.
Práca

Počas celého roku v práci myslite a konajte strategicky a výsledkom bude úspech. Používajte rozum a hospodárne narábajte s vykonávaním úloh. Odkladanie je zlodejom času. Riešte aktuálne problémy hneď a vykašlite sa na perfekcionizmus. Keď nejakú činnosť odložíte zo strachu zo chyby, nakoni

Najvyššie skóre

Táto hra neumožňuje zbieranie bodov.

Hraj hry na body.